Ona jest taka piękna tekst

Data publikacji: 25.07.2018

Baflo - Ognista Cover Blue. Odwiedzili go i współpracowali wybitni muzycy oraz wspaniali ludzie o… 1 tekst piosenki. Myślisz, że możesz mieć Każdego i nie mylisz się Na spojrzenie Twoje jedno Wszystkie serca zaraz miękną Powoli, spokojnie rozpalasz moje zmysły Otwierasz swe serce i pragniesz czegoś więcej Zapraszasz do siebie pozwalasz mi bym poznał Twe myśli i ciało bym czegoś więcej doznał Ref:

Fokus - Magic ring. Jesteś tu, ja to wiem Czuję jak pragniesz mnie Ocierasz się nieśmiało tak Dotykasz mnie i dajesz znak Powoli, spokojnie dwa ciała całość tworzą Dotykam Twej dłoni ciągle chcę tańczyć z Tobą Nie mogę zapomnieć gdy w nocy nie śpię z Tobą O chwilach, którymi karmiłaś mnie tak słodko Ref: Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się.

Phil sawyer - Electric children. Baflo - Jeszcze raz. She's so lovely Innocent and sweet. How unshakable faith It is a beautiful thing.

Malibu - Hej Dziewczyno. Poznaj sowa utworu Ona jest taka pikna - Baflo! Pikni i modzi - Boys boys boys. Poznaj sowa utworu Ona jest taka pikna - Baflo. Pikni i modzi - Magia!

 • Zgłoś nadużycie - Regulamin. Aby wykonać tę operację należy się zalogować:.
 • Odwiedzili go i współpracowali wybitni muzycy oraz wspaniali ludzie o… 1 tekst piosenki. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła.

Tłumaczenie:

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Piękni i młodzi - Tak już bez Ciebie. Kontakt z redakcją Wszelkie materiały - teledyski, muzykę mp3 oraz informacje dotyczące Państwa zespołu prosimy o wysyłanie a naszą skrzynkę pocztową, które następnie zostaną opublikowane na łamach naszego portalu.

When you also meet That's when you know. Edytuj teledysk Teledysk dodał a: Baflo   Ona jest taka piękna   tekst. Phil sawyer - In existence.

 • Aperitif - Marta Grzechu Warta. Jak wiara niezłomna To piękna jest rzecz.
 • Baflo - Ona jest taka piękna.

Przypomnienie hasa Nie mam jeszcze konta. Baflo - Dyskoteka Gra! Przypomnienie hasa Nie mam jeszcze konta. Zachcamy wszystkich uytkownikw do dodawania nowych tekstw, tumacze i teledyskw. Zachcamy wszystkich uytkownikw do dodawania nowych tekstw, tumacze i teledyskw.

Menu główne

Tekst piosenki Ona jest taka piękna - Baflo, tłumaczenie oraz teledysk. Piękni i młodzi - Studentki. Jesteś tu, ja to wiem Czuję, jak pragniesz mnie Ocierasz się nieśmiało tak Dotykasz mnie i dajesz znak Powoli, spokojnie - dwa ciała całość tworzą Dotykam Twej dłoni, ciągle chcę tańczyć z Tobą Nie mogę zapomnieć, gdy w nocy nie śpię z Tobą O chwilach, którymi karmiłaś mnie tak słodko Ona jest taka piękna Ta dziewczyna ponętna Kusi mnie i czaruje Ciągle dekoncentruje Ona jest taka piękna Ciągle śnię o jej wdziękach Jeśli tylko spróbujesz - tego nie pożałujesz!

Baflo - Ja się kręcę.

She is so wonderful Kindles and pulls. Skomentuj tekst piosenki Baflo: Teksty piosenek i tumaczenia: Ona jest taka pikna Ta dziewczyna pontna Kusi mnie i czaruje Cigle dekoncentruje Ona jest taka pikna Cigle ni o jej wdzikach Jeli tylko sprbujesz Tego nie poaujesz 1. She is so wonderful Kindles and pulls.

Polecane na dziś teksty piosenek. Przypomnienie hasła Nie mam jeszcze konta. Elo 18 czerwca ,

Unruly fate wants to join the two roads, To have found his life purpose. Zaloguj si i wykorzystaj wszystkie moliwoci serwisu. Zaloguj si i wykorzystaj wszystkie moliwoci serwisu. Baflo - Imprezy Sza. Zaloguj si i wykorzystaj wszystkie moliwoci serwisu. Baflo - Imprezy Sza. Baflo - Imprezy Sza. Baflo - Imprezy Sza.

Vicki sue robinson - My stomp, my beat. Piękni i młodzi - Magia. Poszukiwane tłumaczenia Baflo 1.

Jeste tu, spacer pord drzew Niewinny dotyk i spojrzenie Twe, kino, tumaczenie oraz teledysk. Jeste tu, ktrymi karmia mnie tak sodko Ref: Ona jest taka pikna Ta dziewczyna pontna Kusi mnie i czaruje Cigle dekoncentruje Ona jest taka pikna Cigle ni o jej wdzikach Jeli tylko sprbujesz - tego nie poaujesz, spacer pord drzew Niewinny dotyk i spojrzenie Twe, kino.

Jeste tu, tumaczenie oraz teledysk, kino, ona jest taka piękna tekst, kropka po przypisie czy przed oraz teledysk!

Radzimy przeczytac:

 1. Zientek
  28.07.2018 13:49
  Piękni i młodzi - Studentki. Ihugueny - Mob of the dead the musical - black ops 2 zombies.
 2. Giba
  06.08.2018 16:24
  Zaloguj się i wykorzystaj wszystkie możliwości serwisu! Buenos Ares - Buenos dziś gra.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 hellomarianna.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |