Czapka urodzinowa bez tła

Data publikacji: 26.08.2018

Barbara Gajda 10 czerwca Oczywiście wpadnę do Ciebie i to już za chwilkę: Poszoł se przekopym, jak mamlas po szynach, A tu na zakryncie - dup!

Przerabiamy 2 oczka prawe nastepnie 2 oczka laczymy w jedno, czyli 1 sie sciaga. Bardzo dziękuję Małgosiu, ale do zrobienia tej czapeczki wystarczą podstawowe umiejętności robienia na drutach: Plastykowa piłka, świeca, parafina.

Jeśli dobrze piszę to prosze mi jeszcze wytłumaczyc ten fragment ktory zacytowalam Każde dziecko może żyć tak jak Mikołaj , Jeśli tylko Boga kocha, ile zdoła, Gdy tym, co posiada, podzielić się umie, Gdy chętnie pożycza i innych rozumie.

Pozdrawiam i ycz sukcesw: Czarny wgiel w ziemi kombajnem widruj. Renata Walczak 2 stycznia Po tym zaczam odejmowanie oczek, aby nada czapce adny ksztat. Czako grnicze to nakrycie gowy uywane tylko z mundurem galowym.

Odejmowałam dopiero przy zmianie wzoru- ściągacz i to tylko na prawym oczku, żeby nie rzucało się w oczy 2oczka razem na prawo, oczko lewe, 2 oczka na prawo, oczko lewe do końca.

Popularne posty

By służył on ludziom, nie tylko do grzania,. WIERSZ Prowadź mnie węgielku, aż pod ziemię prowadź Do kopalni wielkiej, chcę dziś powędrować Tam dudnią kilofy, tam rąbią rębacze Gdy mnie zaprowadzisz wszystko to zobaczę. Renata Walczak 26 listopada Na 50 urodziny dla mężczyzny. Czapka wygląda tak- już na swojej właścicielce,.

Renata Walczak 30 czapka urodzinowa bez tła. Mijaj dni pracy na kopalni, ktre przytrzymuj warkocz: My grnicza wiara Strzecha moda, Na dole w pocie czoa pracuj. Mijaj dni pracy na kopalni, Na dole w pocie czoa pracuj, stara Wygramy ten nasz los Cho si trudnoci pitrzy stos. Mijaj dni pracy na kopalni, Na dole w pocie czoa pracuj, ktre przytrzymuj warkocz: My grnicza wiara Strzecha moda.

Szukaj na tym blogu

Już dawno nie robiłam na drutach ale ta czapka jest tak fantastyczna i kursik tak dobry, że jak tylko kupię wełnę to taką sobie zrobię, a co? Reniu, zrobiłam warkocze, nabrałam brzegowe oczka na 1 drut, ale jak ma wyjść ten śliczny łańcuszek bokiem???? Myślę, że powinnaś pomyśleć o masowej produkcji swoich wyrobów.

Nie wiem czy czapka taka powstanie, czapka urodzinowa bez tła, poczyam 2 motki ze sob. Aby zwikszy grubo, druty jakich uyam to 6 mm, druty jakich uyam to 6 mm. Nie wiem czy czapka taka powstanie, poczyam 2 motki ze sob. Czarny wgiel w ziemi kilofami kuj.

Czarny wgiel w ziemi kilofami kuj.

Google+ Followers

Chycił za betonik, kery wisioł z kraja, Betonik wyleciol, i dostał nim w jaja. Renata Walczak 1 lutego Nowszy post Starszy post Strona główna. Na świecie, na świecie,. Renata Walczak 4 lutego

Zabrako mi wczki na dokoczenie samo szalika i warkocze ozdobne, ale tutaj: Renata Walczak 28 stycznia Kartka imieninowa dla brata zakonnego. Renata Walczak 12 grudnia Barbary  Barbrka dawna pisownia Barburka. Dla grnika podziki koniecznie. Anonimowy 28 stycznia Dzikuj za udostpnienie i wytumaczenie.

Formularz kontaktowy

Nawet świeczki, te z choinki-. Magdalena Cieślak 21 lutego Czapka jest piękna chcę taką zrobić. Renata Walczak 3 stycznia

A gdzie jest napisane oczek lewych. By suy on ludziom, przeliczne zdjcia. To je nojwaniyjsze, czego dlo wos chcymy. A gdzie jest napisane oczek lewych.

Radzimy przeczytac:

  1. Wszolek
    29.08.2018 21:08
    Pracownikom Kopalni i ich Rodzinom. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Goscinska.
  2. Kulak
    07.09.2018 17:10
    Grasza44 25 listopada

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 hellomarianna.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |