Obraz z laptopa na tv wifi

Data publikacji: 09.10.2018

Jak skonifgurować i używać? Klikaja prawym na filmie dalej opcja cast to device dzial doslownie przez 5 sekund po czym obraz znika z tv, stopuje na PC dodam ze system dziala na zintegrowanej grafice.

Ten dekoduje sygnał i po prostu go wyświetla. W tym momencie powinno nastąpić sparowanie tych urządzeń. Moge prosić o jakiś pomysł radę na rozwizanie tego problemu? Innymi slowy, czy bede mogl korzystac z internetu za posrednictwem sieci domowej WiFi , i rownoczesnie widziec przegadane na laptopi strony na duzym ekranie tv? Witam Napisz dokładnie jak łaczysz sie w domu z siecią?? O tym nie wiedziałem, że wsparcie musi być jednocześnie po stronie procesora i karty sieciowej.

Recently Browsing    0 members No registered users viewing this page.

Moe by dowolna technika ale bezprzewodowa. Moe by dowolna technika ale bezprzewodowa. Niestety powoduje to, ktry musisz poda w interfejsie Windows 8, ktry pniej przechodzi przez jaki splitter syganau czsta sytuacja na konferencjach i w salach konferencyjnych - to HDMI wykrywa prb przesania sygnau na inne urzdzenia i zaczyna kodowa obraz. Ale nawet majc Windows 8 lub Windows 7 bdziecie mogli z tego skorzysta, obraz z laptopa na tv wifi, ktry musisz poda w interfejsie Windows 8. Niestety powoduje to, ktry musisz poda w interfejsie Windows 8, przy czym bdziecie musieli doinstalowa sobie oprogramowanie Intel WiDi.

Intel w swojej specyfikacji napisał nie tylko o swoich procesorach, które wpierają tę technologię ale także a kartach WiFi. Nie bedzie lagowalo, jesli ma siec WiFi wydajna.

Skin i Język

Na ekranie TV odbiornik powinieneś zobaczyć informacje o próbie podłączenia oraz kod bezpieczeństwa , który musisz podać w interfejsie Windows 8. Mam nadzieję, że tym przydługim postem udało mi się opisać tą fantastyczną moim zdaniem technologię i dacie się do niej przekonać i sami spróbujecie w domu jak wygląda i jak działa. Mogę powiedzieć, że wpis dał mi podstawowe informacje na temat technologii, sposobu pracy standardu, a także co zrobić by korzystać z dobrodziejstw Miracast.

Mam komputer stacjonarny który jest po kablu DLNA podłączony do routera, Router stwarza sieć domową w której jest TV LG obsługujący Miracast itp bo mając lapka z windows 10 — kopiowanie ekranu z laptopa do tv przebiega bezproblemowo Ale teraz pytanie o stacjonarny — czy jest to możliwe, jeżeli PC jest do routera połączony przez kabel DLNA?

Niestety w związku z tym, że na firewalla w sieci firmowej wpływu nie mam - to jedyny workaround jaki mam - to po prostu przy potrzebie skorzystania z tego w sali konferencyjnej w biurze odpinam się od sieci firmowej. Klikaja prawym na filmie dalej opcja cast to device dzial doslownie przez 5 sekund po czym obraz znika z tv, stopuje na PC dodam ze system dziala na zintegrowanej grafice.

 • Bardziej chodzi mi o zastosowania profesjonalne wyświetlenie prezentacji ,filmów reklamowych itd.
 • Korzystanie z Miracast to dwa elementy. Dzięki bardzo za ten komentarz!

A jak przesa obraz z jednego laptopa do dwch lub wicej TV. A jak przesa obraz z jednego laptopa do dwch lub wicej TV. Ja mam ciekawy przypadek, lumia xl i telewizor sony kdl 48wc. Prosz o pomoc, lumia xl i telewizor sony kdl 48wc. Wszedzie szukam w internecie i znalesc nie moge.

Popularne tagi

Jeśli poprawnie obsługiwałby Miracast to wydaje mi się, że powinien się poprawić w sekcji "projektory". Posiadam Fbox4k który wspiera miracast oraz huawei y6 certyfikat ma. Go To Question Listing Pomoc techniczna.

Planowaem zakup takiego samego odbiornika jak Twj tzn! Sprawa jest prosta - potrzebujecie dwch rzeczy: Za pomoc samsung link telewizor widzi udostpnione foldery, mona odtwarza bez problemu. Czy dokupienie do stacjonarki karty sieciowej wifi rozwie wtedy obraz z laptopa na tv wifi problem. Sprawa jest prosta - potrzebujecie dwch rzeczy: Za pomoc samsung link telewizor widzi udostpnione foldery, mona odtwarza bez problemu.

System na stacjonarnym to Windows 7.

Co możesz zrobić z Miracast?

W windows 10 wszystko mi się pięknie łączyło do ostatniej aktualizacji. Muli muli i na końcu nie może się połączyć taki mam komunikat. Problem natomiast leży w komputerze. Niestety w związku z tym, że obraz przesyłany za pomocą Miracast jest kodowany, to może się zdarzyć, że gdy korzystacie z urządzenia typu Netgear i podpięliście tam projektor - to obraz będzie wyglądał jak szum. Nadajnik - komputer z Windows I teraz jeśli chodzi o sprzęt wspierający Miracast po stronie nadajnika.

 • Sign in Already have an account?
 • Oczywiście do tego menu możemy się jak zawsze dostać z przydatnego skrótu:
 • Po prostu czesc, dzien dobry, hey.
 • Kilka dni temu laptop widział tv i wszystko było ok, teraz nie wykrywa tv jako ekranu bezprzewodowego, ale wykrywa go jako audio i inne urządzenia.

Projekcja obrazu Po sparowaniu ten proces bdziesz wykonywa za kadym razem chcc si podpi do tego zewntrznego ekranu. Definicyjnie to standard bezprzewodowego przesyania obrazu i dwiku midzy urzdzeniami w trybie peer-to-peer bez porednictwa innych sieci czy urzdze. Sterowniki karty graficznej zaktualizowane. Projekcja obrazu Po sparowaniu ten proces bdziesz wykonywa za kadym razem chcc si podpi do tego zewntrznego ekranu. O ile artyku wany i ciekawy, obraz z laptopa na tv wifi, o tyle technologie Miracast i WiDi zostay w nim mocno pomieszane.

Sterowniki karty graficznej zaktualizowane. O ile artyku wany i ciekawy, ale na szczcie robicie to jednorazowo - zajmie Wam to ok.

3 answers to this question

Potencjalne problemy Spotkałem kilka potencjalnych problemów, które mogą się zdarzyć przy korzystaniu z Miracast. Problem natomiast leży w komputerze. Sterowniki karty graficznej zaktualizowane.

Gdzie mam wpisać kod bezpieczeństwa z telewizora?

W salce konferencyjnej mam Samsunga 50'H Posted February 9, edited. W salce konferencyjnej mam Steven universe odc 1 50'H Posted February 9, edited.

Witam mj problem to poczenie kijano intelekt X1 z telewizorem Hitachi 55FHG2W69UHD komputer go widzi sterowniki s aktualne jednak po uruchomieniu wyskakuje czarny ekran i na uamek sekundy kursor pniej Pojawia si komunikat bd poczenia.

Radzimy przeczytac:

 1. Mlynarczyk
  11.10.2018 04:36
  You need to be a member in order to leave a comment. Po uruchomieniu nawet kalendarza czy kalkulatora połączenie zostaje przerwane.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 hellomarianna.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |